سبد خرید

  0مجموع قیمت :

  هر مردی دوست داره که تو زندگی روزمره علاوه بر داشتن احساس راحتی شیک  به نظر برسد.

  اما خب نمیشه انکار کرد که راحت بودن به هر موضوع دیگه‌ای الویت داره و همیشه حرف اول را می‌زند. به همین دلیل، میشه گفت پیراهن‌های قواره آزاد بهترین ترجیح برای استفاده روزمره آقایان است. امروز برای آشنایی بیشتر با پیراهن‌های قواره آزاد و این که چه افرادی با چه گروه سنی می‌توانند از این پیراهن استفاده کنند صحبت خواهیم کرد. پس اگر شما هم آماده هستید، بیایید شروع کنیم.

   

  پیراهن قواره آزاد چیست؟

  ممکن اولین سوالی که تو ذهنتون پیش بیاد این باشه که اصلا قواره آزاد چی هست!؟

  پیراهن قواره آزاد یک الگو برای دوخت پیراهن مردانه است که بالاترین محبوبیت را دارد. این نوع پیراهن طوری دوخته شده که افراد با وزن طبیعی یا کمی بالاتر از حد معمول می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند. همین موضوع باعث شده تا بیشترین تقاضا در بین الگوی پیراهن مردانه به قواره آزاد تعلق بگیره.

   

  تفاوت اصلی با پیراهن اندامی

  تفاوت اصلی پیراهن‌ قواره آزاد با پیراهن اندامی نوع برش آن است که باعث شده تا این نوع پیراهن حالت جذب مدل اندامی را نداشته باشد. این موضوع به افراد این امکان را می‌دهد تا هنگام پوشیدن آن احساس راحتی بیشتری داشته باشند. در کل باید گفت که این پیراهن دقیقا همان الگو و طرحی است که با هر اندامی در آن احساس راحتی خواهید داشت.

   

  ایده آل برای همه

  پیراهن‌های قواره آزاد یک الگوی راحت و ایده آل است که همه افراد از جوان و ورزشکار گرفته تا افراد میانسال و مسن می‌توانند از این مدل پیراهن استفاده کنند. پیراهن‌های قواره آزاد به اندازه خاصی گشادتر دوخته می‌شود تا افراد هنگام استفاده از آن احساس راحتی بیشتری داشته باشند. پس اگر دائما تغییراتی در کاهش و یا افزایش وزن تجربه می‌کنید، پیراهن‌ قواره آزاد یک انتخاب درست است که شما را ناامید نمی‌کند.

   

  یک استایل فوق العاده

  در میان مدل‌های پیراهن مردانه قواره آزاد می‌تواند تمام افراد در هر سنی را مجذوب خود کند. همان طور که گفتیم این نوع پیراهن الگو و برش متفاوتی نسبت به پیراهن‌های اندامی دارد و همین موضوع باعث میشه که احساس راحتی بیشتری در این نوع پیراهن داشته باشید. برای داشتن یک استایل رسمی و یا حتی روزمره تنها کافی است این پیراهن را همراه با شلواری که دوست دارید بپوشید. نگران زمستون هم نباشید! شما می‌تونید با پوشیدن یک ژاکت یا پلیور از روی این پیراهن یک استایل جذاب زمستانی برای خودتون بسازید و نگاه‌ها را جذب خودتون کنید.

   

  برش ایده آل برای یک هدیه

  اگر در خرید پیراهن به عنوان هدیه برای یک دوست به مشکل برخوردید، باید بگم که انتخاب شما همیشه باید پیراهن قواره آزاد باشد. چرا که برش ایده آل این نوع پیراهن انتخاب بسیار مناسبی برای همه آقایان با هر اندامی خواهد بود. پس تنها کافی است تا از سایز دوست خود مطلع شوید. در این صورت می‌توانید به راحتی پیراهن درستی انتخاب‌ و هدیه مورد نظرتون را خریداری کنید.