سبد خرید

  0مجموع قیمت :

  اگر جز افرادی هستید که اضافه وزن بالایی دارید احتمالا پیدا کردن پیراهن مناسب یک دغدغه براتون محسوب می‌شود. چرا که چاره‌ای جز مراجعه به خیاط‌ها ندارید و این موضوع به خودی خود بسیار وقت گیر و هزینه‌بر است. با این حال جای نگرانی نیست چون برخی از برندهای تولیدکننده لباس برای شما هم پیراهن‌هایی تدارک دیده‌اند و با توجه با الگوی دوخت بزرگی که دارن می‌توانید به پیراهن را به صورت آماده تهیه کنید و بپوشید.

   

  پیراهن سایز بزرگ

  این نوع پیراهن در ابعاد خیلی بزرگ دوخته می‌شود و مناسب افرادی است که معمولا دارای وزن بالای 100 کیلوگرم هستند. معمولا شروع سایز بزرگ از عرض شکم 60 به بالا می‌باشد. این نکته را فراموش نکنید که حتما در هنگام خرید به راهنمای سایز دقت داشته باشید. چرا که دوخت‌ها با هم متفاوت است و ممکن است برخی پیراهن‌ها طوری دوخته شود که XXL هم جز سایز بزرگ‌ محسوب شود.

   

  در ادامه براتون راهکارهایی داریم که به شما برای لاغر دیده شدن کمک می‌کند.

   

  مناسب با سایز خود انتخاب کنید

  معمولا افراد بر این باورند که با پوشیدن لباس گشاد و بسیار آزاد لاغرتر دیده می‌شوند. اما در اصل این رفتار نه تنها شما را لاغر نشان نمی‌دهد بلکه باعث می‌شود تا چاق‌تر از آن چه که هستید به نظر برسید. از اینرو بهتر است لباس‌هایی با سایز و اندازه مناسب خود انتخاب کنید.

   

  رنگ تیره بپوشید

  بهترین گزینه برای افراد چاق انتخاب لباس با رنگ‌های تیره است. چرا که پوشیدن رنگ‌های تیره به‌طور شگفت‌انگیزی شما را لاغرتر نشان می‌دهد. بنابراین استفاده از رنگ‌های روشن برای شما مناسب نخواهد بود.

   

  تضاد رنگی ممنوع

  تضاد رنگی در تیپ و استایل شما باعث می‌شود تا چاق‌تر به نظر برسید. سعی کنید برای تمام استایل خود از یک رنگ استفاده کنید. زیرا استایل تک رنگ بهترین گزینه برای افراد درشت اندام است. تنها رعایت همین موضوع باعث می‌شود لاغر و کشیده‌تر دیده شوید.