سبد خرید

  0مجموع قیمت :

  هیچ بحثی در مورد این واقعیت وجود ندارد که پیراهن‌های قواره آزاد و اندامی از محبوب‌ترین نوع پیراهن مردانه است. تا حدی که بیشتر مردان هنگام انتخاب بین این دو با یک معضل رو برو می‌شوند. اما چه تفاوت‌هایی وجود دارد که باید در انتخاب هر یک در نظر بگیریم؟! بیایید دلیل انتخاب این دو  نوع پیراهن‌ها را بررسی کنیم.

   

  پیراهن اندامی

  امروزه استفاده از پیراهن‌های اندامی در حال رواج است. چرا که افراد نسبت به گذشته توجه بیشتری به تناسب اندام خود دارند و از آن مراقبت می‌کنند. از این رو پیراهن‌های اندامی به انتخاب اول این افراد تبدیل شده است. اما تنها این موضوع که روند استفاده از آن رو به رشد است، به معنای مناسب بودن آن برای همه‌ی افراد نیست. حتی اگر دارای اندام متناسبی باشید باز هم پیراهن اندامی تنها گزینه برای انتخاب شما نخواهد بود.

   

  پیراهن قواره آزاد

  فرقی نمی‌کنه که شما جز افراد عضله‌ای هستید یا خیر.

  با هر نوع اندامی که دارید پیراهن‌های قواره آزاد می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. چرا که این پیراهن با نوع دوخت آزادی که دارد می‌تواند مورد پسند هر سبکی واقع شود. علاوه بر آن پیراهن‌های قواره آزاد این امکان را به شما می‌دهد تا آزادانه لباس بپوشید و احساس راحتی بیشتری داشته باشید. تنها کافی است که متناسب با ساختار بدن خود انتخاب کنید.

   

  تفاوت پیراهن اندامی  و قواره آزاد

  بیایید تفاوت بین این دو مدل پیراهن را در سطح الگو و دوخت بررسی کنیم. پیراهن‌های اندامی معمولاً حالت تنگ‌تری نسبت به سایر پیراهن‌ها دارند. که همین امر باعث لاغر دیده شدن شما در هنگام پوشیدن آن می‌شود. اما پیراهن‌های قواره آزاد برش و دوخت متفاوتی نسبت به پیراهن‌های اندامی دارند. این پیراهن‌ها حالت آزادتری دارند و جذب نیستند. نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که با وجود تفاوت در دوخت، فرد پس از پوشیدن هر دو نوع پیراهن باید احساس راحتی داشته باشد. در غیر این صورت می‌توان گفت که آن پیراهن مناسب فرد نیست.

   

  اندام متناسب با هر پیراهن

  چه پیراهنی‌ مناسب اندام شما است؟ اگر هیکلی لاغر و ریز دارید پیراهن‌های اندامی و اگر فرد نسبتا چاقی هستید و یا علاقه‌مند به پوشیدن پیراهن گشاد هستید پیراهن قواره آزاد براتون مناسب‌تر است. تفاوت اصلی این دو پیراهن در واقع یک سایز است. برای مثال اگر پیراهن اندامی سایز L برای شما مناسب باشد در مدل قواره آزاد سایز M براتون مناسب خواهد بود و برعکس.

   

  در نهایت آن چه که مهم است اندازه و سایز بدن شماست که تعیین می‌کند کدام پیراهن مناسب شماست. در واقع خرید پیراهن مناسب به این معنا نیست که برای " تناسب بهتر اندام خود" یک پیراهن اندامی را انتخاب کنید.